ZNAJDŹ TOWARZYSZA PODRÓŻY

Jak często zdarzyło Ci się planować zagraniczny wyjazd: sprawdzałeś oferty biur podróży, widziałeś siebie w ciekawych miejscach, odpoczywającego na ciepłej plaży lub poszukującego przygody w dalekich zakątkach świata…..ale zaraz! Nikt ze znajomych nie podzielał Twojego entuzjazmu, nikt nie miał urlopu w tym okresie lub zwyczajnie ochoty jechać tam gdzie Ty. Znasz to?

Mam dobrą wiadomość! Teraz znalezienie towarzysza podróży nie będzie już problemem, ponieważ dziś przedstawiam Wam Olneo.pl. Polski serwis społecznościowy dla ludzi z pasją do podróży i otwartych na nowe znajomości.

Nie ważne czy jestes singlem, czy z grupa znajomych, czy też mamą z dzieckiem. Olneo.pl daje Ci możliwość precyzyjnego wyszukania towarzysza podróży z wielu kategorii, pośród kilkudziesięciu tysięcy zarejestrowanych użytkowników.  Znajdziesz tu pasjonatów gór i morza, caravaningu, żeglarzy czy amatorów plażingu w ofercie all inclusive.

Możesz wyjechać na wczasy, wycieczkę objazdową, na weekend, na rejs, wycieczkę rowerową, na ekstremalną wyprawę, zorganizować wyjazd tematyczny czy uwzględniający potrzeby dzieci. Nie musisz planować wyjazdu z wyprzedzeniem, w tej chwili w serwisie znajdziesz również ponad 7 tysięcy możliwości wyjazdu last minute.

Również miejsce nie stanowi problemu. Cały świat stoi otworem. Zaczynając od krótkich wypadów po Polsce, kończąc na długich wyprawach w najbardziej odległe zakątki świata. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Ponadto w Olneo możesz dołączyć bądź sam stworzyć grupę wyjazdową. Stwórz Twój profil, opisując w nim Twoje oczekiwania i wskazując miejsca, które chciałbyś zobaczyć. Możesz znaleźć potrzebne informacje na forum. Po udanym wyjeździe zamieścić Twoją relację wraz ze zdjęciami w Albumie podróżnika, dając tym samym  pozostałym internautom pewność, że dana osoba jest wiarygodna i można z nią spędzić udany urlop.

Serwis Olneo.pl jest partnerem magazynu “Podróże” oraz partnerem akcji “Medycyna na krańcach świata”, której ambasadorką jest podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Zacznij zwiedzać Polskę i Świat z nowymi przyjaciółmi…..znajdź towarzysza podróży i odwiedź Albanię!

Dołącz do serwisu!

© 2018, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.

Polub i podziel się