WYCIECZKI FAKULTATYWNE z biurem Albania po polsku

Zapraszam wszystkich, którzy będą w czasie sezonu wypoczywać we Vlorze do naszego biura ALBANIA PO POLSKU oraz na oferowane przez nas wycieczki fakultatywne! (Himare, Berat, dzikie plaże we Vlorze, półwysep Karaburun)

Biuro znajduje się na głównym deptaku, Ulica Rushit Gurishova,  w tym miejscu dokładnie KLIK.

W czasie sezonu letniego będziemy oferować następujące wycieczki:

  • HIMARE – 4000 leke (33 euro) /osoba   (dzieci do lat 6 gratis) w cenie transport, przewodnik w języku polskim, bilety wstępu. Zaliczka wysokości 1000 leke od osoby (około 8 euro) w celu rezerwacji, płatna w biurze. W celu rezerwacji wystarczy zgłosić się do biura w tygodniu, w którym odbędzie się wycieczka. Przyjmujemy tylko albańską walutę lub zgodną kwotę w euro. 

Program wycieczki:  godzina 9.30 wyjazd z Vlory 30 osobowym, klimatyzowanym autokarem, przejazd przez słynną Przełęcz LLogara, postój na punkcie widokowym. Przejazd słynną trasą widokową do twierdzy Porto Palermo, zwiedzanie twierdzy usytuowanej ma małym półwyspie wśród lazurowego morza i pięknych widoków. Przejazd do miejscowości Himare, możliwość zjedzenia posiłku, wypicia kawy jak i plażowania na plaży przy nowym deptaku (około 2-3 godzin).  Powrót do Vlory.

Daty wycieczek do Himare: 

8, 15, 22, 29 czerwiec

6, 13, 20, 27 lipiec

3, 10, 17, 24, 31 sierpień

– opcjonalnie soboty we wrześniu, w zależności od ilości chętnych,

– jeśli jesteście grupą 10-15 lub więcej osób istnieje możliwość indywidualnego dostosowania terminu wycieczki.

 

  • BERAT – 4000 leke (33 euro) /osoba   (dzieci do lat 6 gratis) w cenie transport, przewodnik w języku polskim, bilety wstępu. Zaliczka wysokości 1000 leke od osoby (około 8 euro) w celu rezerwacji, płatna w biurze. W celu rezerwacji wystarczy zgłosić się do biura w tygodniu, w którym odbędzie się wycieczka. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro.

Program wycieczki:  godzina 10.00 wyjazd z Vlory 30 osobowym, klimatyzowanym autokarem. Przejazd (1,5 h) do  Beratu, miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie ruin zamku, 10 hektarów – największa zamieszkana obecnie twierdza. Zwiedzanie Muzeum Onufrego, w którego zbiorach znajdują się 173 ikony i obiekty sakralne począwszy od okresu średniowiecza. Stary most Gorica, słynna dzielnica Mangalem nazwana dzielnicą tysiąca okien.  Do wyboru tradycjonalny lunch (około 1000 leke od osoby), lub czas wolny na głównym deptaku w mieście, wzdłuż rzeki Osum, pełnego kafejek i barów. Powrót do Vlory.

Daty wycieczek do Beratu: 

9, 16, 23, 30 czerwiec

7, 14, 21, 28 lipiec

4, 11, 18, 25 sierpień

– opcjonalnie niedziele we wrześniu, w zależności od ilości chętnych,

– jeśli jesteście grupą 10-15 lub więcej osób istnieje możliwość indywidualnego dostosowania terminu wycieczki.

 

  • VLORA: MONASTERUM ZVERNEC I DZIKA PLAŻA PORTO NOVO – 2400 leke (20euro) /osoba   (dzieci do lat 6 gratis). W cenie transport, przewodnik w języku polskim, bilety wstępu. Zaliczka wysokości 1000 leke od osoby (około 8 euro) w celu rezerwacji, płatna w biurze. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro.  W celu rezerwacji wystarczy zgłosić się do biura w tygodniu, w którym odbędzie się wycieczka.

Program wycieczki:  godzina 15.00 wyjazd z deptaka we Vlorze 30 osobowym, klimatyzowanym autokarem. Przejazd pod wyspę gdzie znajduje się Monasterum, przejście mostem nad wodą, zwiedzanie Monasterum. Przejazd nad dzika zatokę Porto Novo, przjescie po “fiordach”, plażowanie. Powrót do Vlory.

Daty wycieczek: 

7, 14, 21, 28 czerwiec

5, 12, 19, 26 lipiec

2, 9, 16, 23, 30 sierpień

– opcjonalnie piątki we wrześniu, w zależności od ilości chętnych,

– jeśli jesteście grupą 10-15 lub więcej osób istnieje możliwość indywidualnego dostosowania terminu wycieczki.

 

  • MOTORÓWKĄ NA PÓŁWYSEP KARABURUN – 3000 leke (25 euro) /osoba   (dzieci do lat 6 gratis). Zaliczka wysokości 1000 leke od osoby (około 8 euro) w celu rezerwacji, płatna w biurze. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro.

Wypływamy w godzinach 9.30-10.00 z Portu Vlora 12 osobową motorówką. Płyniemy do wysokiej na ponad 20 metrów Groty piratów, wpływamy do środka, gdzie można wskoczyć do wody i porobić zdjęcia. Następnie płyniemy na jedną z pięknych plaż półwyspu Karaburun, gdzie plażujemy do godziny 17-18.00. Powrót do Vlory.

Cena nie zawiera ceny leżaków na plaży. Orientacyjny koszt 2 leżaków i parasola za cały dzień to 1000 leke (8 euro). Na plażach półwyspu są bary i restauracje. Więcej o tej wycieczce poczytacie tutaj KLIK.

Daty do ustalenia w zależności od ilości chętnych i warunków pogodowych. Minimalna ilość osób, aby stworzyć gupę to 7.  Maksymalnie 12 osób. Proszę o kontakt osobiście, mailowo lub przez FB, w celu ustalenia daty.

 

  • STATKIEM WYCIECZKOWYM   “MOGILA SHIP”   NA PÓŁWYSEP KARABURUN – 2000 leke (17 euro)  (dzieci do lat 9 gratis, 9-12 lat połowa ceny). Bilety do nabycia TYLKO w biurze Albania po polsku. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro. Rejsy odbywają się codziennie.  Cena nie zawiera ceny leżaków na plaży. Orientacyjny koszt 2 leżaków i parasola za cały dzień to 1000 leke (8 euro).

Statek wypływa z Portu Vlora CODZIENNIE o 9.30.  Zwiedzanie Wyspy Sazan, plażowanie na półwyspie Karaburun. Opcjonalnie za drobną opłatą wpłynięcie motorówka do Groty Piratów. Śniadanie na pokładzie gratis! Statek dwupiętrowy. Do dyspozycji gości bar, pizzeria i restauracja na pierwszym poziomie. Na drugim piętrze pufy plażowe do dyspozycji gości, aby cieszyć sie promieniami słońca w czasie rejsu. W czasie rejsu jak i na plaży animacje i muzyka dla dorosłych jak i dla dzieci.

© 2019, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.

Polub i podziel się