BIURO “Albania po polsku” we VLORZE

 

Zapraszam wszystkich, którzy będą w czasie sezonu wypoczywać we Vlorze do naszego biura ALBANIA PO POLSKU! 

Biuro znajduje się na głównym deptaku, Ulica Rushit Gurishova,  w tym miejscu dokładnie KLIK.

ZAPRASZAMY PO PIĘKNE SUWENIRY, NASZE FIRMOWE POLSKO ALBAŃSKIE KOSZULKI!

OFERUJEMY POMOC W KUPNIE MIESZKANIA!!!!

W czasie sezonu letniego będziemy oferować następujące wycieczki:

  • MOTORÓWKĄ NA PÓŁWYSEP KARABURUN – 3000 leke (25 euro) /osoba   (dzieci do lat 6 gratis). Zaliczka wysokości 1000 leke od osoby (około 8 euro) w celu rezerwacji, płatna w biurze. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro.

Wypływamy w godzinach 9.30-10.00 z Portu Vlora 12 osobową motorówką. Płyniemy do wysokiej na ponad 20 metrów Groty piratów, wpływamy do środka, gdzie można wskoczyć do wody i porobić zdjęcia. Następnie płyniemy na jedną z pięknych plaż półwyspu Karaburun, gdzie plażujemy do godziny 17-18.00. Powrót do Vlory.

Cena nie zawiera ceny leżaków na plaży. Orientacyjny koszt 2 leżaków i parasola za cały dzień to 1000 leke (8 euro). Na plażach półwyspu są bary i restauracje. Więcej o tej wycieczce poczytacie tutaj KLIK.

Daty do ustalenia w zależności od ilości chętnych i warunków pogodowych. Minimalna ilość osób, aby stworzyć gupę to 7.  Maksymalnie 12 osób. Proszę o kontakt osobiście, mailowo lub przez FB, w celu ustalenia daty.

 

  • STATKIEM WYCIECZKOWYM   “MOGILA SHIP”   NA PÓŁWYSEP KARABURUN – 2000 leke (17 euro)  (dzieci do lat 9 gratis, 9-12 lat połowa ceny). Bilety do nabycia TYLKO w biurze Albania po polsku. Przyjmujemy tylko albańską walutę, lub zgodną kwotę w euro. Rejsy odbywają się codziennie.  Cena nie zawiera ceny leżaków na plaży. Orientacyjny koszt 2 leżaków i parasola za cały dzień to 1000 leke (8 euro).

Statek wypływa z Portu Vlora CODZIENNIE o 9.30.  Zwiedzanie Wyspy Sazan, plażowanie na półwyspie Karaburun. Opcjonalnie za drobną opłatą wpłynięcie motorówka do Groty Piratów. Śniadanie na pokładzie gratis! Statek dwupiętrowy. Do dyspozycji gości bar, pizzeria i restauracja na pierwszym poziomie. Na drugim piętrze pufy plażowe do dyspozycji gości, aby cieszyć sie promieniami słońca w czasie rejsu. W czasie rejsu jak i na plaży animacje i muzyka dla dorosłych jak i dla dzieci.

© 2019, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.

Polub i podziel się