WYCIECZKI MOTORÓWKĄ NA PÓŁWYSEP KARABURUN

ZAPRASZAM W STYCZNIU NA NOWE OFERTY WYCIECZEK.

STRONA JEST W AKTUALIZACJI!

 

 

 

Jak wspominałam kilka tygodni temu, oferuję Wam wycieczki na Półwysep Karaburun i jego rajskie plaże. Wszystkie szczegóły poniżej!

Wycieczki jednodniowe, motorówka 10-12 osób.  Wypływamy rano z głównego deptaka we Wlorze motorówką na plażę Shen Vasil. Tam w pięknej scenerii plażowanie do późnego popołudnia i powrót do Wlory. Plaża położona jest mniejwięcej w połowie długości półwyspu, od strony zatoki.

Możecie ją zobaczyć tutaj:

Zanim jednak popłyniemy na plaże, płyniemy za pòłwysep, gdzie wpływamy do olbrzymiej, (wysokiej na kilka pięter) Groty Piratów.

Tam robimy zdjęcia. Kto chce może wskoczyć do wody i chwilę popływać. Następnie wracamy motorówka do zatoki i plażujemy się właśnie na plaży Shen Vasil. Około godziny 17-18 powrót do Wlory.

KOSZT 3000 leke od osoby.

Jest jeszcze wisieńka na torcie! Plaża  Grama. Grama to piękna plaża za półwyspem Karaburun, nie w zatoce lecz przy otwartym morzu. Dosłownie u stóp Przełęczy Llogara. Płynie się na nią jednak z Wlory. Nie można tutaj dojechać samochodem.  Tutaj podróż trwa niecałe 2 godziny w jedną stronę. Podczas podróży zwiedzacie wszystkie dziewicze rajskie plaże, które znajdują sie na półwyspie, ale od strony otwartego morza. Możecie je podziwiać z motorówki lub schodzić na ląd za każdym razem. Wszystko na Wasze życzenie. Podczas dnia plażowanie w Grama. Cena 12 000 leke za osobe. Minimum 10 osób.

Tutaj film:

REZERWOWAĆ WYSTARCZY KILKA DNI PRZED. JEŚLI JESTEŚCIE WIĘKSZĄ GRUPĄ (10 OSÓB) TO WYBÓR DATY ZOSTAWIAM WAM. 

REZERWACJI MOŻECIE DOKONAĆ BEZPOŚREDNIO W BIURZE PODRÓŻY “Albania po polsku” na głównym deptaku we Vlorze tutaj lub POD MOIM NR TELEFONU +355696705859 (WHATSAPP), NA MAILA KONTAKT@ALBANIAPOPOLSKU.PL LUB NA FB.

Pamiętajcie również, że  dysponuję samochodami do wynajęcia we Wlorze KLIK.© 2018 – 2020, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.