WYCIECZKI NA PÓŁWYSEP KARABURUN

Jak wspominałam kilka tygodni temu, oferuję Wam wycieczki na Półwysep Karaburun i jego rajskie plaże. Wszystkie szczegóły poniżej!

Wycieczki jednodniowe, motorówka 10-12 osób.  Wypływamy rano z głównego deptaka we Wlorze motorówką na plażę Shen Vasil. Tam w pięknej scenerii plażowanie do późnego popołudnia i powrót do Wlory. Plaża położona jest mniejwięcej w połowie długości półwyspu, od strony zatoki.

Możecie ją zobaczyć tutaj:

I teraz opcje są dwie. Pierwsza to ta opisana powyżej, w cenie 2500 leke za osobe. O tym jak zarezerwować przeczytacie na końcu wpisu.

Druga jest bardziej urozmaicona, ponieważ płyniemy za pòłwysep, gdzie wpływamy do olbrzymiej, (wysokiej na kilka pięter) Groty Piratów.

Tam robimy zdjęcia. Kto chce może wskoczyć do wody i chwilę popływać. Następnie wracamy motorówka do zatoki i plażujemy się właśnie na plaży Shen Vasil. Około godziny 17-18 powrót do Wlory. Ta opcja kosztuje 3000 leke od osoby.

Jest jeszcze wisieńka na torcie! Plaża  Grama. Grama to piękna plaża za półwyspem Karaburun, nie w zatoce lecz przy otwartym morzu. Dosłownie u stóp Przełęczy Llogara. Płynie się na nią jednak z Wlory. Nie można tutaj dojechać samochodem.  Tutaj podróż trwa niecałe 2 godziny w jedną stronę. Podczas podróży zwiedzacie wszystkie dziewicze rajskie plaże, które znajdują sie na półwyspie, ale od strony otwartego morza. Możecie je podziwiać z motorówki lub schodzić na ląd za każdym razem. Wszystko na Wasze życzenie. Podczas dnia plażowanie w Grama. Cena 12 000 leke za osobe. Minimum 10 osób.

Tutaj film:

REZERWOWAĆ WYSTARCZY KILKA DNI PRZED. JEŚLI JESTEŚCIE WIĘKSZĄ GRUPĄ (10 OSÓB) TO WYBÓR DATY ZOSTAWIAM WAM. JEŚLI JEST WAS MNIEJ, TO SKŁANIAM SIĘ BARDZIEJ NA WYCIECZKI W WEEKENDY (SOBOTA I NIEDZIELA), PONIEWAŻ BĘDĘ MUSIAŁA WAS ZGRAĆ. 

REZERWACJI MOŻECIE DOKONAĆ BEZPOŚREDNIO POD MOIM NR TELEFONU +355696705859 (WHATSAPP), NA MAILA KONTAKT@ALBANIAPOPOLSKU.PL LUB NA FB. 

Pamiętajcie również, że organizuję loty paralotnią KLIK i dysponuję samochodami do wynajęcia we Wlorze KLIK.© 2018, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.

Polub i podziel się