Relacja z hotelu REGINA CITY we Wlorze

Wielu z Was pytało mnie o ten hotel, więc dziś specjalnie dla Was go odwiedziłam.

edit: Poniższy tekst pisałam przed rozpoczęciem sezonu 2018. Teraz po sezonie, mając na uwadze komentarze polskich turystów, którzy w tym hotelu przebywali muszę dodać kilka uwag. Turyści narzekali na organizację i monotonne jedzenie. Niektóre pokoje, w których byli zakwaterowani nie posiadały balkonów. Było dla mnie wielkim zdziwieniem to w jakim stanie była hotelowa plaża. Absolutnie niezadbana, brudna, leżaki w kiepskim stanie. Reszta jak poniżej.

REGINA CITY to hotel nowy, ma trochę ponad rok,  jest naprawdę warty uwagi. Piękne pokoje i apartamenty. Piękny widok na morze. Znajduje się nie więcej jak 100 metròw od samej wody! Jest zlokalizowany na nowym deptaku we Wlorze. Na ostatnim piętrze znajduje się bar i restauracja. Oraz uwaga!!! na dachu ma basen z widokiem na morze! Ma swoje leżaki na części publicznej plaży. O tą część dba, więc jest czysto! W pobliżu macie wszystko: sklepy, bary restauracje. Lokalizacja jest naprawdę super!

Zorganizowane wczasy w tym hotelu możecie wykupić tutaj klik. Natomiast jeśli interesuje Was zwiedzanie Albanii na własną rękę, nocleg w tym hotelu zarezerwujecie tutaj klik.

O wakacjach w Albanii na własną rękę poczytacie tutaj klik, natomiast o samej Wlorze tutaj klik.

Kto z Was w tym roku będzie na urlopie we Wlorze?

Będę organizować wycieczki na pòłwysep Karaburun! Szczegòły w czerwcu!

Tymczasem!

 

© 2018, Albania Po Polsku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody autora zabronione.

Polub i podziel się