WYNAJMIJ jako klient lub właściciel SAMOCHÓD czy APARTAMENT na rynku ALBAŃSKIM

Jeśli chcesz wynająć samochód/apartament na Twój albański urlop lub posiadasz mieszkanie w Albanii na wynajem, które chcesz zareklamować ten wpis jest dla Ciebie!

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić nową platformę na albańskim rynku wynajmu www.rentfromlocals.al

 

Platforma działa na dwóch frontach:

  1. jeśli szukasz apartamentu lub samochodu na wynajem w Albanii to ta strona jest dla Ciebie. Zrzesza ona bowiem wiele małych agencji i biznesów, które oferują usługi dla turystów. Właściciele www.rentfromlocals.al filtrują biznesy, które oferują wynajem, dając Wam niejako gwarancję jakości i uczciwości.
  2. jeśli natomiast masz apartament/y na wynajem w Albanii, to również dobrze trafileś, ponieważ możesz zarejestrować Twoją nieruchomość, wiedząc, że dotrze ona do turystów zainteresowanych Albanią.

Plusy platformy:

  • cały albański rynek wynajmu na jednej platformie!
  • poprzez zgrupowanie dużej liczby lokalnych agencji wynajmu samochodów, a co za tym idzie stworzenie dużej konkurencyjności w lokalnej grupie,  wynajmowane przez tą stronę samochody są średnio tańsze nawet o 40% niż te wynajmowane indywidualnie/prywatnie;
  • publikacja wlasnej oferty wynajmu mieszkania jest absolutnie BEZPŁATNA!
  • po zarezerwowaniu mieszkania lub samochodu platforma daje możliwość kontaktu klienta z właścicielem, co pozwala dopytać i uzgodnić szczegóły;
  • po zakończonej usłudze strony (klient/właściciel) pozostawiają o sobie opinię, co również pomaga przyszłym klientom dokonać odpowiedniego wyboru;
  • podczas rezerwacji klient musi zapłacić kartą niewielką opłatę serwisową rzędu 6% transakcji, która służy utrzymaniu tej platformy w działaniu. Ta opłata nie jest uiszczana od razu, jest po prostu preautoryzowana. Pobierana tylko wtedy, gdy klient potwierdzi dostawę/wykonanie usługi. Płatności kartą są chronione przez Stripe. Żadne dane nie są przetwarzane przez platformę!
  • podczas rezerwacji opłatę serwisową uiszczasz tylko kartą, natomiast kwotę należną dostawcy przekażesz osobiście podczas wymiany kluczy (do samochodu lub apartamentu).

www.rentfromlocals.al jest dostępne w języku albańskim, angielskim i włoskim

Zarejestruj się TUTAJ i szukaj ofert na przyszłe lato!

 

Polub i podziel się
fb-share-icon

rent, locals, samochod, wynajem, mieszkanie, apartament, Albania

error

Spodobała Ci się Albania? :) Polub ją również na Facebooku i Instagramie!