WYCIECZKI Z ALBANIAPOPOLSKU

  W TYM SEZONIE NARESZCIE ORGANIZUJEMY WYCZEKANE PRZEZ WAS WYCIECZKI! NA KTÓRYCH PRZEWODNIKIEM BĘDĘ JA!

  Nie mamy biura stacjonarnego, każdą wycieczkę możecie rezerwować online. A pytania kierować do mnie na whatsappa +355696705859

  WSZYSTKIE WYCIECZKI STARTUJĄ Z VLORY!

   

   

  ZWIEDZANIE VLORY I STAROŻYTNEJ OSADY APOLLONIA  (o Vlorze poczytaj TUTAJ)

  Wycieczkę zaczynamy od przejazdu do starożytnej osady Apollonia. Wracamy do Vlory gdzie jedziemy na zapierający dech w piersiach punkt widokowy na wzgórzu KANINA we Vlorze. Jemy tradycyjny albański lunch (w cenie wycieczki). Zwiedzamy historyczny Plac Flagi gdzie Albania ogłosiła niepodległość oraz stary meczet i starą dzielnicę Muradia (czas wolny na kawę). Nastepnie udajemy się do XIV wiecznego Monasterum Zvernec odkryć jego mroczą historię. Monasterum położone jest na niewielkiej wyspie. Podczas wycieczki polski licencjonowany przewodnik – ja (od 14 lat w Albanii). 45 euro (przy rezerwacji online płacisz tylko 10 euro zaliczki od osoby).  REZERWUJ TUTAJ!

   

  PIĘKNE PLAŻE, MIASTO HIMARE I PORTO PALERMO (poczytaj TUTAJ)

  Przejazd najsłynniejszą trasą widokową SH8 przez Przełęcz Llogara (przerwa na tradycyjny jogurt z miodem i orzechami /w cenie/, oraz postój na zapierającym dech w piersiach punkcie widokowym) aż do XVIII wiecznej twierdzy Porto Palermo. Zwiedzanie twierdzy. Przejazd 10 minut do południowego miasta Himare, czas wolny około 3 godzin na plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż oraz na lunch we własnym zakresie na deptaku w Himare (szeroki wybór restauracji, fastfoodów itd). Powrót do Vlory. Podczas wycieczki polski licencjonowany przewodnik – ja (od 14 lat w Albanii). 45 euro (przy rezerwacji online płacisz tylko 10 euro zaliczki od osoby). REZERWUJ TUTAJ!

   

  REJS KATAMARANEM NA WYSPĘ SAZAN I PLAŻOWANIE NA PÓŁWYSPIE KARABURUN  (poczytaj TUTAJ o najpiękniejszych plażach w Albanii)

  Rejs do jedynego w Albanii morskiego parku krajobrazowego, w rytmach albańskiej muzyki. Postój na krótkie plażowanie i zwiedzanie byłej bazy wojskowej na Wyspie Sazan. Następnie plażowanie na jednej z plaż Półwyspu Karaburun. Obiad w cenie! Podczas rejsu oprócz albańskiej muzyki i możliwości nauki albańskich tradycjonalnych tańców będę opowiadać o albańskiej historii i ciekawostkach dotyczących tego kraju. Podczas wycieczki polski licencjonowany przewodnik – ja (od 14 lat w Albanii). 45 euro (przy rezerwacji online płacisz tylko 10 euro zaliczki od osoby). REZERWUJ TUTAJ!

   

  BERAT (poczytaj TUTAJ o mieście wpisanym na listę UNESCO)

  Berat miasto muzeum, miasto tysiąca okien wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie twierdzy-zamku, zamieszkanego jeszcze dziś! Tradycyjny lunch w cenie. Zwiedzanie typowego domu osmańskiego z degustacją rakiji i lokalnych słodyczy. Najsłynniejsze w Albanii muzeum złotych ikon Onufri. Stary Osmański Most, dwie stare dzielnice muzułmańska i prawosławna. Podczas wycieczki polski licencjonowany przewodnik – ja (od 14 lat w Albanii). 45 euro (przy rezerwacji online płacisz tylko 10 euro zaliczki od osoby). REZERWUJ TUTAJ!

   

  WAŻNE! Przeczytaj zanim zarezerwujesz!
  Wycieczki można rezerwować tylko online, płacąc jedynie 10 euro zaliczki za rezerwację. Pozostała należna kwota za wycieczkę płatna w dniu wycieczki. Aby wycieczka się odbyła, musi się zebrać grupa minimum 10 osób. Jeśli jesteście taką lub większą grupą i interesuje Was INNY TERMIN/INNY RODZAJ WYCIECZKI itd to proszę napisać do mnie na whatsappie +355696705859 Jeśli tylko będzie wolny termin, to wszystko damy radę zorganizować! W razie odwołania wycieczki przeze mnie, zwracam kwotę zaliczki, osobiście we Vlorze w uzgodnionym miejscu. Jeśli Ty jako klient odwołasz wycieczkę, wtedy zaliczka przepada. Na każdą z poniższych wycieczek możemy podjechać po Was busem wzdłuż tej trasy DEPTAK (Lungomare) – RR.TRASBALLKANIKE KLIKNIJ TUTAJ. lub umówimy się w konkretnym miejscu na odbiór. W przypadku rejsu statkiem spotykamy się przy porcie na deptaku, KLIKNIJ TUTAJ. Dzieci do lat 4 gratis (w autobusie siedzą na kolanach u opiekuna. Lunch-porcja razem z rodzicem lub we własnym zakresie płatność za dodatkowy posiłek.).

  Na każdej wycieczce jedyny we Vlorze polski licencjonowany przewodnik, autorka bloga www.albaniapopolsku.pl i dwóch przewodników PASCAL!  czyli Ja 🙂

  Rezerwując wycieczkę zgadzasz się na powyższe warunki!

  PRZEJDŹ DO REZERWACJI!

  Polub i podziel się
  fb-share-icon

  wycieczki, wycieczki z vlory, wycieczki z albaniapopolsku, vlora

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  error

  Spodobała Ci się Albania? :) Polub ją również na Facebooku i Instagramie!